Choď na obsah Choď na menu
 


Ako prispievať na túto stránku:

Mojou snahou je, aby táto webová stránka bola otvorená pre všetkých, tj. aby každý rybár si tu mohol uviesť svoj príspevok - t.j. nejakú správu, popis udalosti, upozornenie na novú udalosť, návrh riešenia atď. Uverejňovať budem iba tie príspevky, ktorých autor mi bude známy a ktorý bude ochotný zverejniť svoje meno ako autor príspevku. Anonymné príspevky nezverejním. Ak chcete svoj názor k niektorej téme uviesť anonymne, použite prosím komentáre.
Nebudem zverejňovať príspevky vulgárne, obsahom sa nehodiace na túto stránku, urážlivé a ohováračské.
Ak u nejakého príspevku nebude uvedený autor - tak autorom som ja.

Podotýkam však, že nezodpovedám za obsah príspevkov, ktorých nie som autorom, ani za obsah komentárov k jednotlivým príspevkom, ani za obsah a názory účastníkov diskusného fóra. Vyhradzujem si však právo komentáre k príspevkom, ktoré majú vulgárny, alebo inak sa sem nehodiaci obsah bez upozornenia vymazať.

-----------------------------
Súčasne som bol požiadaný niekoľkými rybármi, aby som tu uverejnil nasledovné upozornenie:

Vo svojich komentároch k jednotlivým príspevkom a v diskusných fórách sa nespoliehajte na internetovú anonymitu. Ak svojím príspevkom porušíte zákon a poškodíte úmyselne, či neúmyselne nejakú osobu ohováraním, klamstvom alebo inak a táto osoba sa to rozhodne riešiť napr. trestným oznámením, Váš príspevok je väčšinou cez poskytovateľov internetu vysledovateľný až k počítaču, z ktorého bol poslaný. Preto sa vyhýbajte tvrdeniam napr.: "Osoba XY je zlodej !", používatejte radšej tvrdenie napr. "Podľa môjho názoru je osoba XY zlodej...", alebo použite otázku ? " Nevyplýva z predzchádzajúceho, že osoba XY je zlodej ? "

----------------------------

V nasledovnom texte si môžete prečítať, akým spôsobom sa Vaše príspevky ma webovú stránku môžu dostať.

1. Príspevok mi pošlete elektronickou poštou -e-mailom = najlepší spôsob. Po overení si mena autora, bude v plnom rozsahu uvedený v príslušnej rubrike, prípadne sa na návrh autora založí rubrika nová.

2. Príspevok mi dodáte na pamäťovom médiu - CD, DVD, USB, disketa - platí všetko ako v bode 1.

3. Príspevok dodaný v papierovej forme - nie každý má doma počítač a internet - je možný vo výnimočných prípadoch - je totiž náročné na čas prepisovať texty a preto Vás žiadam o skrátený  a primeraný obsah. Tu si však vyhradzujem právo rozhodnúť o tom, či príspevok prepíšem alebo či bude zverejnený v oskenovanej forme. Pre dodanie príspevku ma prosím kontaktujte na tel. čísle 0905 309499.

Príspevky  nebudú prebiehať žiadnou, ani gramatickou úpravou - proste ako ich dodáte, tak sa zverejnia.

U fotografie nesmie ani jeden z rozmerov presiahnúť 1000 bodov a veľkosť nesmie byť väčšia ako max. 300 kB. Uvedené parametre sú z dôvodu úspory miesta na webovom serveri. Ak fotky neviete takýmto spôsobom upraviť, urobím to za Vás. Vami dodané fotografie taktiež nebudem farebne a ani inak upravovať. Je to činnosť veľmi časovo náročná a mám dosť práce s úpravou svojich fotografii.
Počet fotografií k jednej akcii max. 30, výnimočne je ho možné zvýšiť, počet sa pravdepodobne bude v budúcnosti upravovať. Ak chcete priateľom, známym a zúčastneným svoje fotky poskytnúť v plnom rozlíšení, uveďte vo svojom príspevku miesto, kde ich nájdu.

Ak chcete súbor svojich fotografii umiestniť do galérie - platí všetko to, čo bolo o fotkách uvedené vyššie, naviac bude potrebné uviesť meno autora fotografií a rubriku fotogalérie, kam požadujete fotky zaradiť. Ak taká nie je - navrhnite ju - vytvorím. Samozrejme aj o fotkách platí to, že si vyhradzujem právo nezverejniť fotky s nevhodným obsahom.

Ak ste sa dočítali až sem - ďakujem - a teším sa na Váš príspevok.

HOMONNAI Ladislav admin

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

 

PortrétPosledné fotografie
Archív

Kalendár
<< január / 2019 >>